Rubrika: Dovolená

Home / Rubrika: Dovolená

Máte sbaleno?

27. 11. 2019 | Dovolená | Žádné komentáře

Tak není nač čekat! Můžete využít mnoha způsobů, jak trávit zasloužený odpočinek. Kdo preferuje relaxaci během letních měsíců, většinou volí pobyt u moře. Příznivci zimních radovánek na horách často berou zavděk i českými horskými destinacemi.

letadlem za zážitky

Dovolená v tuzemsku

Odpočinek v rodné zemi má svoje zastánce i výhody. Každý nemá náladu trmácet se stovky kilometrů za zážitkem. Je mnoho míst, kde si můžete odpočinout. Komfort služeb se poslední dobou rapidně zlepšil. I poslední kemp u vody nabízí ucházející podmínky a služby. Prozkoumat a objevit krásu českých zákoutí a památek stojí za to. Často ujíždíme do cizích destinací a nevíme, jak je krásně právě u nás!
letní sen

Moře s přehledem

Dnes již není moře zbožným přáním a snem. Letenky při troše šikovnosti seženete za rozumnou cenu, sbaleno je za pár minut a skvělé dovolené nic nestojí v cestě. Nezapomeňte na pojištění a při vzdálenějších destinacích je namístě i vhodné očkování. Přibalte sebou vždy kromě plavek a opalovacího krému léky, které pravidelně užíváte, ale i léky pro náhlé případy.

Odpočinek s dětmi

Pro rodiny s dětmi je dobré vybírat místa, která jsou tomu uzpůsobená. Většina resortů dnes již nabízí podmínky, které mohou využít právě rodiče se svými potomky. Většina cestovních kanceláří poskytuje i dětské slevy, či pobyty zcela zdarma. Určitě i rodiče se budou cítit odpočatěji z pobytu, kde bylo vše uzpůsobeno pro ty nejmenší. Je potřeba pouze s ohledem na věk Vaší ratolesti zvážit, zda zvládne mnohdy náročnou přepravu dopravním prostředkem. Zkazit si celkový dojem ze zážitku strastiplnou cestou by přeci byla škoda, ne?
dovolená v zimě

Na vlastní pěst

Raději než cestu na vlastní pěst, využijte služby cestovních kanceláří. Ale i tady buďte obezřetní a nevybírejte jen podle ceny. Přikloňte se k renomovaným společnostem, s dlouhou tradicí na trhu, dejte na dobré reference a doporučení klientů, kteří již měli s cestovkou tu čest.


By

Letní dovolená v Jeseníkách

23. 6. 2019 | Dovolená | Žádné komentáře

Jeseníky jsou vyhlášené především jako destinace pro zimní dovolenou ale stejně jako i jiné hory vám mají co nabídnout i v létě. Pokud se rozhodnete navštívit tyto krásné hory v létě, pak vězte, že rozhodně nebudete litovat!
dlouhé stráně
Výletní místa
V oblasti Jesenických hor máte spoustu možností na výlety. Zvolit můžete návštěvy pamětihodností, nebo historických míst. Určitě si nenechte ujít návštěvu zámku ve Velkých Losinách a historické papírny tamtéž. Jedná se totiž o dvě ceněné české památky, které jsou unikátní, a jinde je nenajdete. Navštívit také můžete krásné lázně a spojit návštěvu s nějakou příjemnou procedurou. Ve Velkých Losinách můžete také navštívit termální lázně, v Jesenických lázních zase vyhlášený balneo park na slunné stráni. Pokud máte rádi zvířata, pak vás určitě nadchne Faunapark v Lipové, nebo mini zoo v Rapotíně, kde najdete i zemědělský skanzen. Také jednotlivé areály, které v zimě nabízí lyžovačku, mají svůj letní program. V Petříkově můžete vyzkoušet letní bobovou dráhu, na Dolní Moravě zase stojí stezka v oblacích. Za návštěvu také stojí Tančírna ve Zlatých horách.
panorama hor
Hurá na túru
Jeseníky jsou rájem především pro milovníky pěší a cyklo turistiky. Nabízí totiž obrovské množství různých turistických tras a cest. Nenechte si určitě ujít výpravu na Praděd, nejvyšší horu Jeseníků a na horský masiv Mravenečník a Dlouhé stráně. Přečerpávající vodní elektrárna Dlouhé stráně je technickým divem, který jinde také nenajdete, a rozhodně stojí za návštěvu. Skvělá túra je také na Šerák, obří skály, Vřesovou studánku, projít se můžete kolem rašeliniště na Rejvízu či na Skřítku, vypravit se na Keprník, a nebo klidně přejít celé hřebeny s baťohem na zádech, třeba z Ramzové na Červenohorské Sedlo.  Samostatnou kapitolou je vyhlášený lesní bar v Lipové, který je krásným místem pro odpočinek během letní túry a kde si můžete v klidu vychutnat špekáček, kávu či jinou dobrotu a pokračovat dále za svým cílem.

By

Místo plné originální zábavy

10. 11. 2018 | Dovolená | Žádné komentáře

Že už dlouho hledáte místo, kde by se pobavily nejen Vaše děti, ale kde byste se mohli bavit společně s nimi? Chcete zažít něco nového a dosud nepoznaného? Chcete poznat trochu jinak své kolegy z práce či si užít aktivní a přitom příjemný den se svými přáteli? Tak to jste u nás na tom správném místě. Jumppark Zličín je přesně tím, co hledáte. Zábava, cvičení a nezapomenutelné zážitky Vás čekají právě na tomto skvělém místě.
čtyři skokani
Jistě už jste slyšeli o tom, jak je skákání velmi prospěšné cvičení pro tělo, ale zatím jste netušili, jak skvělé účinky má tento aktivní pohyb i pro Vaši duši a náladu. Nejenže si u nás v Jumpparku Zličín zacvičíte velmi zábavnou formou, ale také si vyzkoušíte spoustu nového. Nejenže jsou pro Vás připraveny trampolíny všech druhů a tvarů, ale také třeba živý stolní fotbálek či zápasnická aréna, místnost pro vybíjenou či pro basketbal ve skákacím provedení a spousta dalších atrakcí.
Náš Jumppark Zličín je skvělým místem pro relaxaci a odpočinek, ale i aktivní pohyb. A nemyslete si, že skákání je zábava pouze pro Vaše děti. U nás si mohou zablbnout samozřejmě i dospělí. Můžete si tak užít legraci a pohyb se svými dětmi, ale klidně si dát třeba zápas ve stolním fotbálku se svými přáteli, ale jsem skvělým místem i pro utužení pracovního kolektivu či seznámení se zaměstnanci.
velký skákací hrad
V prostředí našeho Jumpparku Zličín můžete uspořádat klidně i narozeninovou oslavu. Už nemusíte jen doma sedět u dortu a nudit se, ale můžete zažít spolu se svou rodinou netradiční narozeninovou party u nás. Takže už nebude jen nudný dort a dárky, ale také originální zábava. Jistě i Vy si u nás najdete své oblíbené místečko či aktivitu, kterou si užijete. Tak jen přijďte a zkuste se také bavit. U nás se zaručeně nudit nebudete a rádi se vrátíte znovu a znovu. Nikdy nebudete mít dost. Jsme tu pro Vás.

By