Rubrika: Www

Home / Rubrika: Www

Proč dát přednost topení v podlaze

26. 12. 2023 | Www | Žádné komentáře


Komfort, jaký jste ještě nezažili

Těm z vás, co topení v podlaze ještě nikdy neměli možnost vyzkoušet na vlastní kůži, to vřele doporučujeme. Naskytne-li se vám někdy možnost se v takovém prostředí pohybovat alespoň jediný den, pak neváhejte. Brzy zjistíte, že teplo, linoucí se z celé podlahové plochy vzhůru, promísí teplý a chladný vzduch v obytném prostoru tak rychle, že se vytvoří takřka homogenní teplotní komfort v horních i spodních vrstvách místnosti. Nebude vám zima od nohou a nebudete vnímat chlad ani na obličej. A můžete klidně odložit teplé vlněné ponožky a bavlněné papuče, a možná, že nebudete potřebovat už žádné ponožky a užijete si chůzi po podlaze naboso.

regulátor topení

Reflexní terapie v praxi

Bosonohá chůze v přírodě, v teplém letním počasí, je doporučována jako preventivní i léčebná terapie mnoha civilizačních onemocnění. Mohli bychom ji považovat za jistou obdobu reflexní masáže chodidel. Chodidla jsou hmatovým orgánem, propojují se skrze citlivé reflexní body s našimi vnitřními orgány a zřejmě nám dáte za pravdu, když se tu zmíníme o tom, že dříve se lidé venku pohybovali naboso v mnohem větší intenzitě, což jim také pomáhalo prožít ve zdraví spokojenější život. Topení v podlaze vám doma umožňuje také chodit zcela naboso a kdo má zájem, může si tu vytvořit i interiérovou obdobu masážního barefoot chodníčku.

dřevo v krbu

Úspora za vytápění

Vytápění místnosti radiátory ústředního topení může svádět k tomu, obytné prostory přetápět, neboť tu bývá u podlahy chladněji, než u stropu. Aby vám pak nebyla zima na nohy, zvýšíte teplotu na termostatu třeba i o dva stupně Celsia, přitom u stropu může být zbytečné horko, naprosto nevyužitelné. Toto se vám ale u podlahového vytápění, které vám nainstalují instalatéři kanalizace-instalateri.cz, nemůže stát, tam naopak za vytápění ušetříte, což je v dnešní době velké drahoty rozhodně nezanedbatelná záležitost.

By

Pozor na prohlížeče v mobilu

7. 5. 2023 | Www | Žádné komentáře

Nejvíce postiženým je Chrome. Je to jednoznačně proto, že je to nejpoužívanější prohlížeč. Podle výzkumů a měření jej prý používá více než šedesát procent uživatelů. Nu a nyní jej dokáží hackeři ošálit. Čím? Tím nejdůležitějším, co v něm je, a co je nejvíce používáno. Totiž adresním řádkem.

To je taková ta věcička nahoře v prohlížeči, kam obvykle píšete to, co hledáte. Technicky řečeno odesíláte požadavek na server, kde je ona informace uložena.
loga google chrome

Když pak v mobilu sjedete dolů, pishingový vetřelec posune řádek a dosadí tam svůj. A tím je zaděláno na potíže. Navíc údajně dokáže Chromu zakázat, aby pak pouštěl svůj vlastní. Celé se to děje díky tzv „paddingu“ a celé to kryje prvek kaskádových stylů overflow scroll.

Abychom věděli, o čem hovoříme, pishing je takový škodlivý kód, který se snaží vylákat z uživatele tak zvaná citlivá data. Většinou tedy čísla účtů, hesla a třeba i PIN vaší karty.

Odborníci sice nevěří, že by došlo k nějakým velkým škodám zrovna právě kvůli tomuto pishingu, jenže, na to může uživatel přijít, až bude po čertech pozdě. Je fakt, že útok nebezpečně nevypadá, v podstatě jej ani nezpozorujete, což ovšem všechny útoky. Protože kdyby o něm uživatel věděl, udělá proti opatření, a to hackerům nevoní. Tím méně jejich virům a ostatním věcičkám.
kluk za kódy

Způsob obrany jsem nikde na netu nenašel, takže to asi opravu nebude tak zlé, jak se psalo. Třeba se jen nějaký mladý hacker učil a už toho zanechal.

V každém případě nebude na škodu si váš přístroj pořádně zkontrolovat. Pokud nevíte jak, zkuste někoho zkušeného, přinejhorším přímo servis, Sice tam zaplatíte majlant, ale zase lepší, než kdyby vám někdo „vypucoval“ účet v bance.

Mimo Chromu může být napadený a i Firefox, nebo dokonce Edge. Ale to jen v mizivém procentu. Ovšem to neznamená ztratit ostražitost. Proto je třeba si stále náš soft v pečlivě hlídat. 

 

By

Nepodceňujte sílu odvětrávání ve svém bytě

26. 12. 2022 | Www | Žádné komentáře

Jak často ve svém bytě větráte a používáte odvětrávání Tauris Plus v centrální stoupačce? Pokuste se sami ve svém zájmu odpovědět na tyto otázky a my vám na oplátku prozradíme, proč je tento proces tak důležitý.

bytový dům

Cirkulace vzduchu brání rozvoji plísní – plísním se velmi dobře daří tam, kde je vlhko a teplo, a pokud se tam příliš neokysličuje prostor. Plísním se rádo daří například pod vlhkým kobercem nebo na stěnách, kde se příliš často nevětrá. Velké predispozice ke vzniku plísní v bytě mají akvaristé, kteří málo větrají prostory, kde se odpařuje mnoho akvarijní vody. Plísně samy o sobě lidem neškodí, pokud je vysloveně nebudete konzumovat, ovšem rozmnožují se spory, které jsou toxické, a ty se velmi rády šíří v ovzduší. Plísním nevyhovuje větrání, a proto na něj dbejte i kvůli vlastnímu zdraví.

panelový dům

Oxid uhličitý – jedním z největších úskalí současné doby je příliš mnoho oxidu uhličitého, který vydechujeme z plic, a setrvává v uzavřených prostorách. Odehrává se to zejména tam, kde se málo větrá, a to bývá například v posilovnách, tanečních sálech, společenských prostorách, sportovištích, ale i v kancelářích nebo v různých provozovnách, obchodech, opravnách apod. Větrání byste si měli zajistit v každé místnosti, kde se zdržujete delší dobu, a nezapomínejte na to hlavně doma.

Údržba vzduchotechniky – pokud k odvětrávání bytů využíváte i vzduchotechniku ve společné stoupačce, měli byste dbát o její pravidelné revize a čištění. Jde totiž o to, že se časem vnitřní stěny potrubí zanesou mastným prachem, a ten je vynikající hořlavinou. Stačí pak docela malý impuls k jeho zažehnutí a váš byt se promění ve spáleniště. Toto není žert, skutečně tomu tak je a můžete se o tom přesvědčit sami, vyhledáte-li si v hasičských statistikách některé případy vyhořelých bytů kvůli takovéto zdánlivé „malichernosti“.

By

Jak se vám líbí v oblasti Velkého Mederu

13. 11. 2022 | Www | Žádné komentáře

Velký Meder je poměrně malá obec na jižním Slovensku a zpovzdálí vás ničím zvláštním neupoutá. Projeli byste možná kolem bez povšimnutí a směřovali někam dál, například do hornaté oblasti středního Slovenska, k Malé Fatře či do Nízkých Tater. O existenci tohoto významného místa v Podunajské nížině však ví zejména ti, co měli to štěstí a zajistili si tu dovolenkový pobyt. Mnozí lidé, kteří tu pobývali alespoň týden, vám povypráví, proč jezdí zrovna sem, a ne třeba ke zmiňovaným horským vrcholkům s dalekými rozhledy. Pobyt na horách je samozřejmě fascinující a na Slovensku vám jej rozhodně doporučujeme, ale Velký Meder by vás mohl oslovit minimálně stejnou měrou.

dívka v bazénu

Oblast vyvěrajících pramenů

Jižní Slovensko a severní část Maďarska se vyznačuje mimo jiné nejen úrodnou oblastí s příznivým klimatem pro pěstování zemědělských plodin, ale také vyvěrajícími termálními prameny. Najdete je na řadě míst a mezi nimi i právě zde, ve Velkém Mederu. Na jeho jihozápadním okraji se rozprostírá na ploše několika čtverečních kilometrů zalesněný park, který obklopuje soustavu bazénů s termální vodou.

žena s občerstvením u bazénu

Jedná se o vyhlášenou rekreační lokalitu, kde se můžete koupat v příjemně teplé vodě po celý rok, tedy i v zimě, některé bazény jsou zastřešené, ale většinu z nich najdete pod širým nebem. Můžete tu samozřejmě trénovat plavecký styl, ovšem mnohem působivější je relaxační ráz pobytu, kdy si dopřejete pohyb pod hladinou s masážními tryskami, umělým vodopádem a sprchami, anebo perličkovou lázeň, což jsou atrakce, které připomínají spíše typické lázeňské procedury.

Počítejte však s tím, že v letních měsících, zejména v červenci a v srpnu zde bude poměrně mnoho návštěvníků, a tak se možná vyplatí objednat si v apartmánech Velkého Mederu ubytování například v květnu nebo v září. Budete tu pak mít více soukromí pro svou rodinu, přátele a známé.

By

Užijte si pořádné dávky vášně

23. 1. 2021 | Www | Žádné komentáře

Erotika je záležitost, kterou by si měl každý člověk pravidelně užívat. O to více, když je člověk ve vztahu, a to třeba i dlouhodobém. Právě tehdy je třeba myslet na to, že ze vztahu nesmí vyprchat vášeň, jinak se může stát, že přestane být silná i samotná láska. Proto se snažte svůj vztah nějakým způsobem obohatit. Příjemným zpestřením stereotypního vztahu může být i erotická masáž pro páry https://mataharisalon.cz/cs/eroticka-masaz-pro-pary. Možná si říkáte, že tohle není nic pro vás. Zkuste to však navrhnout své drahé polovičce, a možná se budete divit, s jakým nadšením se bude chtít vašemu protějšku vyzkoušet tuto záležitost.

spokojený pár

Co můžete očekávat?

  • Erotické uspokojení na nejvyšší úrovni
  • Příjemné prostředí, ve kterém se budete oba cítit opravdu příjemně
  • Mnoho desítek minut opravdu intenzivních pocitů
  • Zpestření vašeho vztahu, což znamená mimo jiné i další sblížení

Myslete na to, že tato procedura je vlastně krok k tomu, aby váš vztah byl silnější. Nejedná se o jakoukoliv nevěru, jak by se někdo mohl myslet. Jde totiž o masáž, byť o trochu jinou, než na kterou jsou všichni zvyklí. Možná právě proto stojí za to vyzkoušet, co s vámi tato procedura udělá. Je to věc, kterou je třeba promyslet z hlediska budoucnosti, neboť možná uznáte za vhodné, že jde o službu, kterou si budete dopřávat pravidelně. Bude to totiž příjemné nejenom vám, ale také vaší drahé polovičce, a právě to bude důvod, proč si budete rádi užívat něčeho takto příjemného.

pár ve vášni

Co vlastně udělat předtím, než se vydáte do samotného salónu? Určitě je třeba si ujasnit, co vlastně od této služby očekáváte. Kromě toho je také třeba zvolit samotnou strategii toho, jak si budete celou věc užívat. Jakmile si stanovíte samotné cíle, a budete smíření s tím, že na vás budou sahat cizí lidé, i když se budete nacházet vedle sebe, pak nebude nic bránit tomu, abyste si vše užili.

By

Servis bazénů a vířivých van

17. 1. 2021 | Www | Žádné komentáře

Blíží se letní sezóna a vy se chystáte zprovoznit vaši vířivou vanu nebo bazén? Před zimou jste ji kvalitně zazimovali, ale sami si na uvedení do chodu netroufnete? Potřebujete odbornou pomoc. Nechcete něco špatně zapojit nebo nesprávně uvést do chodu. Mohlo by se vám to vymstít a napáchali byste škod víc než když si necháte poradit od odborníka.

bazén

SPA AQUA vám zajistí kvalifikovaný servis, který vám provedou zkušení odborníci. Zajistí vám veškerou dokumentaci a záruku na danou opravu, či údržbu. Nabízí i pozáruční servis, opravy, zazimování nebo přípravu na sezónu. Tato firma má své pole působnosti v Praze a zajímají se o servis a opravy vířivých van, ale i bazénů.

oprava

  • V jejich poskytovaných službách narazíte na rozsáhlou nabídku. Zajišťují celkovou přípravu van a bazénů na letní sezónu. Čištění masážního a cirkulačního potrubí, kontrola těsnících spojů, schopnost funkce dávkovačů, kontrola filtrace. Při zjištění závady její chybu napraví. Uvedou bazén nebo vanu do skvělé formy a připraví jí na sezónu. Veškeré práce spojené s technickým provozem. Revize a opravy.

  • Kontrolují kvalitu vody. Zda není pro chod vířivek nebo bazénu voda příliš tvrdá nebo jestli splňuje nařízené podmínky. Jestli tak není zajistí optimální podmínky kvality vody. Doplnění chemie a seřízení automatických dávkovačů.

  • Při poruše zajistí nonstop pohotovostní služba opravu. Výměnu špatných dílu a zprovoznění. Výměna masážních motorů, ozony, trysky, potrubní systém a cirkulační motory. Jestli už je stávající zařízení zastaralé, provádí renovaci. Zajistí montáž nového zařízení jeho servis a údržbu.

  • K údržbě bazénů a van dodají kvalitní chemii a další potřebný materiál. Tak, aby váš bazén mohl skvěle fungovat.

  • Servis a opravy bazénových čerpadel http://servisvirivychvan.cz/sluzby/servis-van/.

Někdy je lepší nechat servis na profesionály, kteří se v tom vyznají. Mají speciální profesní zkušenosti a zajistí rychlou a kvalitní práci. Nonstop služba vám pomůže v jakoukoliv hodinu.

By

Krásný design webu není vše

25. 11. 2020 | Www | Žádné komentáře

V dnešní době se naprosto každý prezentuje na internetu. Právě internet se totiž stal tím největším a nejvlivnějším médiem, který skvěle slouží jak pro reklamu, tak pro jakékoliv další činnosti. S tím přišla zvýšená poptávka po tvorbě webových stránek. Mohlo by se zdát, že u webových stránek jde hlavně o krásný, originální či nápaditý design. To však není rozhodně pravda, o čemž svědčí souhrn činností označovaných jako
SEO optimalizace Brno. Tyto činnosti jsou důležitá z jednoho hlavního důvodu, a to aby vytvořenou webovou stránku bylo možné jednoduše vyhledat pomocí klasických vyhledávacích portálů.

Jednodušeji to již nepůjde

O kvalitní SEO optimalizaci se stará SEOlight s.r.o., což je firma s mnohaletými zkušenostmi, která dokáže udělat z vašeho webu velmi navštěvované a oblíbené místo na internetu. Pro vás to neznamená jenom zvýšení počtu návštěvníků na vašich stránkách, ale také zvýšení prodejů, popřípadě zkrátka zájmu o vaše činnosti. Výhodou těchto služeb je záruka úspěchu. SEOlight s.r.o. si totiž zakládá na spokojenosti svých klientů, což pro vás znamená:

– Garanci návštěvnosti a pozice na vyhledávačích
– Měsíční SEO optimalizaci
– Sledování nejnovějších trendů

Pravidelnost jako synonymum efektivity

Jestliže ve vás vzbudily tyto činnosti zájem, měli byste vědět, že k dosažení maximální efektivity byste měli využít dlouhodobé spolupráce. Jen takovým způsobem se dá dostat na přední příčky na vyhledávačích a tam také zůstat po velmi dlouhou dobu. Nedovolte své konkurenci, aby vás porazila jen tím, že při vyhledávání je na vyšší příčce, než vy. Být IN zkrátka neznamená jenom dobře vypadat, ale také se zajímat o to, co je moderní. Naprosto to stejné platí i v oblasti vyhledávání na internetu. O přední příčky na vyhledávačích se svádí neustálý boj, a proto je lepší, když si na pomoc přizvete toho správného spojence, kterým může být i SEOlight s.r.o. aneb vaše cesta k úspěchu.

By

Vystupte z virtuálního světa

19. 1. 2019 | Www | Žádné komentáře

Nejeden z nás tráví na telefonu nebo u počítače nemálo času. Zčásti možná proto, že to spadá do jeho pracovních povinností a tak vlastně není vyhnutí, ovšem zčásti také zcela dobrovolně ve svém volném čase.
Kolik jenom hodin nejednou probrouzdáme na internetu, kolik času strávíme na sociálních sítích! Tam, kde máme své přátele. Své virtuální přátele.
ikony aplikací

Jenže zkuste na okamžik odvrátit zrak od monitoru a zkusit tyto své přátele vyjmenovat, představit si pod jejich jmény konkrétní tváře a detaily o těchto! Najednou vás možná udiví zjištění, jak bezvýznamné takové virtuální přátelství je. Máte sice klidně i tisíce těch, koho jste si za své přátele zvolili nebo kolik si jich zvolilo vás, kolikrát jste na nabídky přátelství kliknuli nebo bylo kliknuto vám, jenže co o těchto lidech vlastně víte? A kdybyste je potkali v reálu, s kolika z nich byste si měli alespoň půl hodiny o čem povídat, kolik z nich by vám bylo alespoň minimálně sympatických?
A zkuste se zároveň zamyslet nad tím, kolik vám vedle těchto virtuálních rádoby přátel zbylo i přátel skutečných. Ke kolika lidem z masa a kostí byste si mohli zajít pro radu či pomoc a tito by vás neodmítli, hlásili by se k vám?
ikony kolem ženy

Možná vás při této myšlence napadlo, že je onen nepoměr mezi počty přátel skutečných a virtuálních trochu smutný. A on také v mnoha případech smutný je, nemýlíte se.
Možná vám blesklo hlavou, že by možná neškodilo s tím něco udělat. Třeba se na nějakou dobu vrátit zpět do každodenní reality.
A pokud vás to napadlo, měli byste tak i učinit. Zkusit absolvovat „sociální detox“.
Vězte, že něco takového jako nemusí být vůbec na škodu. Není nic špatného podívat se zase jednou na svůj život reálnýma očima a možná se zamyslet i nad otázkou, neztrácíte-li tímto způsobem zbytečně příliš drahocenného času, neškodí-li to vašemu soukromému životu.
Protože je dávno potvrzeným faktem, že si lze na mobilu i internetu vypěstovat závislost a že tato rozhodně nemusí být ničím úsměvným.
Není vyloučeno, že bude odluka od virtuálního světa i dost nepříjemná. Že se dostaví i jisté abstinenční příznaky. Ale i pouhý týden půstu vám dozajista něco dá. Opět si uvědomíte, jak krásný může být onen skutečný svět kolem vás, nepřetvořený do virtuální reality. Jak skvělí mohou být i opravdoví lidé. Ti, kteří se s vámi budou přátelit i tehdy, když je nebudete s nikým sdílet a nedáte jim lajk.

By

SEO služby jsou známé po celém světě. Využívají je firmy, obyčejní lidé, blogeři, a zejména podnikatelé. Ptáte se proč? Protože chtějí být na internetu vidět. To je celý zázrak těchto služeb. SEO znamená lepší viditelnost na internetu. Čím je to zapříčiněno? Například vyhledávač jakým je Google nebo Seznam, které zná každý z nás, neurčují samovolně, které stránky vám zobrazí po zadání klíčového slova na první stránce, které budou nejvýše a které až na posledním místě. Právě to neurčují, ale určují to jiné mechanismy. Mechanismy, které naše společnost dokonale ovládá a moc dobře ví, co je potřeba udělat proto, abychom i vaše webové stránky posunuli na vyšší pozice.
seo vyhledávací stroj 65

Už se nemusíte trápit nad zbytečnostmi

Některé věci si sami zkrátka a dobře neuděláte a mezi ně patří rozhodně i SEO služby. Pokud nejste internetový profík zaměřený na informační technologie a obsah Search Engine Optimization, pak nemáte moc šancí. Abychom dokázali vytvářet pro naše klienty kvalitní služby, musíme mít vynikající tým spolupracovníků a znát dopodrobna celou problematiku. Proč se můžete spolehnout zrovna na naši firmu? Máme 7 let zkušeností a již spousty spokojených zákazníků https://www.seolight.cz/copywriting
Tvorba obsahu webových stránek není jednoduchou záležitostí. Měly by být dodrženy jisté postupy, posloupnost a také musí stránky esteticky a vzhledně vypadat. To však není vše, důležitý je jejich obsah, neboli sdělení, které tam lidé najdou. Přenechejte tvorbu obsahu profesionálům.
mac na volné noze
· Copywriting i copyediting pro vás připraví naši copywriteři. Texty jsou vždy zajímavé, poutavé, čtivé a zároveň jsou v souladu s optimalizací pro vyhledávače.
· Cena od 250 Kč za článek, což znamená 1800 znaků čistého textu. Cena se stanovuje dle délky.
Zajistíme pro vás copywriting:
1) Napsané texty a články pro vaše webové čili www stránky.
2) Napsané texty a články pro vaše www stránky se zaměřením na SEO neboli copywriting.
3) PR články – vytváří reklamní sdělení. Jistě znáte z internetu, reklama je zkrátka a dobře všude kolem nás. Nechejte si vytvořit takovou reklamu, formou PR článku, která bude nejenom poutat pozornost, ale také se při ní lidé dozvědí spoustu informací z textu.

By

Pozvěte SEO analýzu na svůj web

10. 4. 2017 | Www | Žádné komentáře

ruka, lupa, search

Věřte, že Vaše sebemenší pochybnosti o správném chodu Vašich webových stránek musíte řešit hned https://www.seolight.cz/seo-analyza. Vždyť byste mohl přijít o tolik zakázek.

No jasně, že ano. Každý zbytečně odložený den, kdy můžete provést SEO optimalizaci webových stránek je děsně velká ztráta času, a s ním spojených peněz. Vy ji samozřejmě provádět nebudete. Od toho jsou profesionálové. Ale čím dřív je oslovíte, tím lépe bude Váš web pracovat tak, jak má!

SEO analýzou najdete chyby, které mohou být do budoucnosti pro Vaši firmu přímo fatální! A to Vás nikdo jen tak nestraší!

Víte, kolik firem během pár dnů dostane zakázky, které jste mohl získat Vy, kdybyste byl na předních pozicích ve vyhledávači?

Doba je rychlá, a každé zaváhání je pro Váš výdělek trestuhodný!
Nejednejte zbrkle. To se po Vás rozhodně nechce! Ale efektivně. A s tím je trochu ta rychlost Vašeho rozhodnutí spojená.

Podívejte se, nechat si prověřit webové stránky firmy, aby jejich provoz poskytoval zisk, není nikdy marná snaha! Významné chyby, vady, závady a nedokonalosti, které kvalitně provedená SEO analýza dokáže rozpoznat a napravit, dokážou ovlivnit provoz Vaší firmy směrem dolů! A to snad chcete? Určitě ne. To byla jen řečnická otázka!
· Vy chcete prosperitu.
· Chcete práci, abyste nemusel propouštět.
· Dokonce je Vaší snem rozšíření firmy.

A Váš internetový marketing je jedním z podstatných nástrojů, které Vás ke kýženým cílům měl dovést!

seo, barevné bubliny

Proč by měly Vaše kvalitní produkty, které na svých webových stránkách nabízíte, propadnout do temné hlubiny zapomnění jen díky nefunkčnímu webu? To by bylo hodně smutné!

Provoz webových stránek nepodceňujte.
Není dobré, když si někteří podnikatelé řeknou, že kvalita se prodává sama. Že nepotřebují investovat do webových stránek ani korunu.
Na co Vám budou skvěle vystavěné webové stránky, zvláště po stránce grafické, když je spotřebitel nenalezne? Opět řečnická otázka. K ničemu!

By