Rubrika: Technika

Home / Rubrika: Technika

Jak si aktivovat neomezený internet zdarma

12. 6. 2019 | Technika | Žádné komentáře

T-mobile 17. června oznámil, že nabídne svým zákazníkům neomezený internet zdarma na celé léto. Před pár lety to byl pro každého pouhý sen, dnes už se s tím očividně začínají operátoři smiřovat. Místo vymýšlení nových sítí by se měli soustředit, jak dosáhnout podobných novinek pro zákazníky. Jelikož tento krok jistě způsobí přechod mnoha klientů.
volná chvilka zaměstnanců

            Samozřejmě je třeba, abyste se seznámili se všemi informacemi. Získání svých neomezených dat je nejlehčí poprvé přes internet na notebooku. Zde na hlavní stránce kliknete na neomezená data a pouze potvrdíte. V aplikace musíte do menu, k akcím a najít si stu správnou akci pro vás.

            Balíček je platný pouze 30 dní. Je třeba si ho poté znovu aktivovat, abyste jej mohli nadále využívat. Je platný od 20. června a to s trváním přes celý červenec až do 31. srpna. Avšak ředitel této firmy se nechal slyšet, že by rád posunul český trh kupředu právě tímto krokem.

            Vodafone na sebe nenechal dlouho čekat a na trh uvedl taktéž neomezený internet, který však již zdarma nečekejte. Pokud jste sami, máte také smůlu. Firma totiž vytvořila tarif, který mohou využít minimálně dva lidé, nejvýhodněji to samozřejmě vychází pro 4 osoby. Podmínky pro tento internet jsou dosti specifické, samozřejmě kvůli obchodu. Podmínkou je pevný internet, abyste zbytečně neomezená data nevyužívali doma a nesdíleli je mezi sebou.
cestující na nástupišti

            Jak na tento velký krok odpoví O2? Zatím nijak, kromě přidávání 2 GB mobilních dat a dalších současných možností údajně chystají revoluční nabídku, kterou by již brzy mohli předat veřejnosti. Stejně tak se po letním neomezeném surfování dočkáme nových nabídek od T-mobile, ti však nemusí s novinkami spěchat. Zatím si můžete užít neomezená data a sdílet všechny zážitky, které v létě prožijete. Vždyť právě proto vznikl nápad, který se firma rozhodla zrealizovat.

By

Moderní technologie, která vás přesvědčí

14. 11. 2017 | Technika | Žádné komentáře

Lidé si chtějí své domácnosti vybavovat nejrůznějšími technologiemi. Někdy to jsou technologie vskutku povedené a zajímavé, někdy zcela naopak. Pokud byste ocenili opravdu zajímavou technologii, která by vám mohlo mnohé přinést, pak byste se měli začít zajímat o Philips Hue. Tato technologie je zvláštní tím, že zcela mění konvenční osvětlení, které v domácnostech klasicky známe. Místo toho přichází s novým systémem, který dokáže udělat z jakéhokoliv interiéru opravdu zajímavý počin. https://slovnik.seznam.cz/cz-en/%3Fq%3Dpo%25C4%258Din

Edisonův nápad

V čem tento systém spočívá?

Možná jste zvědaví, jak vlastně Philips Hue funguje? Inu, není na tom nic složitého, protože ve své podstatě jsou to klasické, avšak moderní LED žárovky, které jsou ovládané chytrými technologiemi v podobě mobilních telefonů a dalších zařízení. Jedná se tedy o propojení několika různých technologií, což ve výsledku dá opravdu zajímavou věc. Záleží na vás, zdali dáte prostor této technologii na to, aby se vám ukázala v plné kráse ve vaší domácnosti. Protože však hledáte, kde byste mohli tuto technologii koupit nebo co vůbec tato technologie je zač, určitě o tuto technologii máte určitou formu zájmu.

Není třeba obávat se nevýhod

Ti, kteří věří konvenčním technologiím, by mohli začít namítat, že tato technologie musí být velmi nespolehlivá či třeba neekonomická. Opak je však pravdou, neboť tato technologie ve své podstatě skrývá všechno, co byste mohli od moderního osvětlení očekávat:

Dostatečně nízká spotřeba elektrické energie
Intuitivní ovládání, které zvládnou i menší děti či senioři
Možnost zakomponovat tuto technologii do jakékoliv interiéru
Bohatý sortiment jednotlivého osvětlení
Spolehlivá podpora samotného výrobce

snadnost ovládání

Protože jde o počin značky Philips, můžete se těšte na opravdovou kvalitu. Nemějte obavy z vyšší pořizovací ceny nebo z dalších případných nevýhod, které vás mohou odrazovat. S touto technologií budete spokojeni, a proto se o tom neváhejte přesvědčit.

By