Jak si aktivovat neomezený internet zdarma

Jak si aktivovat neomezený internet zdarma

12. 6. 2019 | Technika | Žádné komentáře

T-mobile 17. června oznámil, že nabídne svým zákazníkům neomezený internet zdarma na celé léto. Před pár lety to byl pro každého pouhý sen, dnes už se s tím očividně začínají operátoři smiřovat. Místo vymýšlení nových sítí by se měli soustředit, jak dosáhnout podobných novinek pro zákazníky. Jelikož tento krok jistě způsobí přechod mnoha klientů.
volná chvilka zaměstnanců

            Samozřejmě je třeba, abyste se seznámili se všemi informacemi. Získání svých neomezených dat je nejlehčí poprvé přes internet na notebooku. Zde na hlavní stránce kliknete na neomezená data a pouze potvrdíte. V aplikace musíte do menu, k akcím a najít si stu správnou akci pro vás.

            Balíček je platný pouze 30 dní. Je třeba si ho poté znovu aktivovat, abyste jej mohli nadále využívat. Je platný od 20. června a to s trváním přes celý červenec až do 31. srpna. Avšak ředitel této firmy se nechal slyšet, že by rád posunul český trh kupředu právě tímto krokem.

            Vodafone na sebe nenechal dlouho čekat a na trh uvedl taktéž neomezený internet, který však již zdarma nečekejte. Pokud jste sami, máte také smůlu. Firma totiž vytvořila tarif, který mohou využít minimálně dva lidé, nejvýhodněji to samozřejmě vychází pro 4 osoby. Podmínky pro tento internet jsou dosti specifické, samozřejmě kvůli obchodu. Podmínkou je pevný internet, abyste zbytečně neomezená data nevyužívali doma a nesdíleli je mezi sebou.
cestující na nástupišti

            Jak na tento velký krok odpoví O2? Zatím nijak, kromě přidávání 2 GB mobilních dat a dalších současných možností údajně chystají revoluční nabídku, kterou by již brzy mohli předat veřejnosti. Stejně tak se po letním neomezeném surfování dočkáme nových nabídek od T-mobile, ti však nemusí s novinkami spěchat. Zatím si můžete užít neomezená data a sdílet všechny zážitky, které v létě prožijete. Vždyť právě proto vznikl nápad, který se firma rozhodla zrealizovat.

By

About Auther

about author