Jaké výhody mají kovové propisky

Jaké výhody mají kovové propisky

29. 10. 2021 | Zboží | Žádné komentáře

Je faktem, že v ruce dnes již píše skutečně jen málokdo, snad s výjimkou školáků. Naprostá většina z nás k tomu používá počítač či chytrý mobilní telefon, a to jak v práci, tak i v soukromém životě. To ovšem neznamená, že občas nepotřebujeme něco napsat. Příkladem může být klasický vzkaz, který připevníme například magnetem na ledničku.

K tomu, abychom to však mohli udělat, potřebujeme mimo jiné také psací potřeby. Obvyklá je zde tužka, avšak s tou se poněkud hůře píše, a navíc není ani zdaleka tak vidět. Proto prakticky v každé domácnosti najdeme minimálně jednu propisku.

moderní kovová propiska

Její princip je skutečně jednoduchý, avšak ačkoliv vnitřek má vždy stejnou konstrukci, vnější schránka se může velmi lišit. Jedním z rozdílů jsou pak použité materiály. Nejčastěji používaným je plast, a to i u reklamních propisek, které jsou rozdávány při nejrůznějších příležitostech.

Ovšem to, že je nejčastěji používán, ani zdaleka neznamená, že je jediným. Čas od času se objeví například kovové propisky Promodarky.cz. Ty nejsou tak oblíbené především kvůli svojí ceně. A je to jen pochopitelné, koneckonců u tohoto typu produktu nám nejde o životnost – nejlevnější typ stojí jen pár korun a udělá naprosto stejnou službu, jako ten dražší. Přesto se najdou situace, kde je vhodné vzít i toto v úvahu.

klasické plastové pero

V první řadě je nutné si uvědomit, že kovová propiska je mnohem bytelnější a odolnější vůči poškození. Pokud ji tedy například upustíme, či s ní náhodou o něco silně bouchneme, nemusíme se bát, že nám praskne. Také její životnost je podstatně větší, takže patří k typům, kde se skutečně vyplatí měnit náplň.

Tento typ se pak hodí především pro ty, kteří často píší ručně, například pro studenty, ale i různé kontrolory a úředníky, kteří musí zapisovat do předtištěného formuláře dané hodnoty. Její profesionální vzhled znamená, že je vhodná i do kanceláří, kde její použití dodá na vážnosti.

Je tedy vidět, že i tento typ má svůj trh. A je velmi pravděpodobné, že tomu tak zůstane i v budoucnu.

By

About Auther

about author