Servis bazénů a vířivých van

Servis bazénů a vířivých van

17. 1. 2021 | Www | Žádné komentáře

Blíží se letní sezóna a vy se chystáte zprovoznit vaši vířivou vanu nebo bazén? Před zimou jste ji kvalitně zazimovali, ale sami si na uvedení do chodu netroufnete? Potřebujete odbornou pomoc. Nechcete něco špatně zapojit nebo nesprávně uvést do chodu. Mohlo by se vám to vymstít a napáchali byste škod víc než když si necháte poradit od odborníka.

bazén

SPA AQUA vám zajistí kvalifikovaný servis, který vám provedou zkušení odborníci. Zajistí vám veškerou dokumentaci a záruku na danou opravu, či údržbu. Nabízí i pozáruční servis, opravy, zazimování nebo přípravu na sezónu. Tato firma má své pole působnosti v Praze a zajímají se o servis a opravy vířivých van, ale i bazénů.

oprava

  • V jejich poskytovaných službách narazíte na rozsáhlou nabídku. Zajišťují celkovou přípravu van a bazénů na letní sezónu. Čištění masážního a cirkulačního potrubí, kontrola těsnících spojů, schopnost funkce dávkovačů, kontrola filtrace. Při zjištění závady její chybu napraví. Uvedou bazén nebo vanu do skvělé formy a připraví jí na sezónu. Veškeré práce spojené s technickým provozem. Revize a opravy.

  • Kontrolují kvalitu vody. Zda není pro chod vířivek nebo bazénu voda příliš tvrdá nebo jestli splňuje nařízené podmínky. Jestli tak není zajistí optimální podmínky kvality vody. Doplnění chemie a seřízení automatických dávkovačů.

  • Při poruše zajistí nonstop pohotovostní služba opravu. Výměnu špatných dílu a zprovoznění. Výměna masážních motorů, ozony, trysky, potrubní systém a cirkulační motory. Jestli už je stávající zařízení zastaralé, provádí renovaci. Zajistí montáž nového zařízení jeho servis a údržbu.

  • K údržbě bazénů a van dodají kvalitní chemii a další potřebný materiál. Tak, aby váš bazén mohl skvěle fungovat.

  • Servis a opravy bazénových čerpadel http://servisvirivychvan.cz/sluzby/servis-van/.

Někdy je lepší nechat servis na profesionály, kteří se v tom vyznají. Mají speciální profesní zkušenosti a zajistí rychlou a kvalitní práci. Nonstop služba vám pomůže v jakoukoliv hodinu.

By

About Auther

about author