Slavíme s dětmi

Slavíme s dětmi

16. 2. 2021 | Podnikání | Žádné komentáře

Pokud si vezmeme například desáté narozeniny našeho potomka, jistě už tři měsíce dopředu přemýšlíme, co a jak zařídit. Je třeba nakoupit spoustu věcí. Girlandami počínaje a spoustou pochutin konče. Takže se běhá a shání, potomek nadšeně poskakuje kolem a „pomáhá“. Bude to jeho den a on si jej hodlá pořádně s kamarády a kamarádkami užít. A tak se chystá, snáší a kupuje, až přijde šok. No jo, ale jakou zábavu těm prckům zařídit? Krůtí brko, vždyť tu budou sice průměrně stejně staré děti, ale jak kluci, tak děvčata. A všichni různých zájmů.

přáníčko

Hm, tak nyní babo raď.

Není však třeba žádné baby, která by radila, poradíme si sami. No, sami, někoho pozveme. Koho? Čtěte dále a uvidíte.

Sami vidíme, že oslava narozenin pro děti tedy není jen tak snadnou záležitostí vyřízenou ihned jako mávnutím kouzelným proutkem. Aha, pozor, už jsme u toho. Kouzelným, co takhle vyzkoušet a pozvat právě kouzelníka? To by se dětem líbilo, ne?

balíčky

Ano, o tom vůbec nepochybujte, děti tohle přímo zbožňují a zabaví se tím na pěkně dlouhou dobu. Pokud zde bude kouzelník, děti se určitě budou soustředit na jeho kousky a vy budete mít chviličku času třeba na zběžný úklid a donos nových pochutin. Pokud ovšem nebudete také bedlivě sledovat kouzelníkovy triky. Ty totiž baví a zajímají každou generaci. Je jedno zda má někdo deset let, nebo šedeset. Ech, pardon, šedesát samozřejmě. Obě tyto generace budou mít upřené oči na kouzelníka a budou se divit i ušima co všechno dovede. Od jednoduchých prvků, až po ty složitější. On je totiž umět musí, protože ví, že zabavit dětské publikum, to se ošidit nedá.

Nuže, pokud byste kouzelníka rádi, klikněte si na modrý odkaz výše a dostanete se přímo na jeho web, ke si můžete domluvit všechny detaily. Hlavně čas, tedy kdy, pak na jak dlouho a další podrobnosti. Následně už se jen můžete těšit, jak jeho příjezd překvapí všechny přítomné, co na oslavě jsou.

By

About Auther

about author