Baví mě móda

Baví mě móda

9. 3. 2022 | Móda | Žádné komentáře

Vždycky jsem byla a jsem v módní nadšenec. Móda mě opravdu hodně baví a myslím si, že samozřejmě nejsem jediná, protože je opravdu mnoho lidí, kteří se zajímají o módu. A nemusí to být jenom taková móda, že se o to zajímají lidé doma, že se na to koukají na internetu. Samozřejmě, že jsou taky lidé, kteří se v módě věnuji profesionálně. A jsou to hlavně modelky nebo taky herečky a módní návrháři. A to já jsem vždycky chtěla být. Toužila jsem být módní návrhářka nebo modelka. Jenomže jak sami víte, tak ne každému se tohle podaří. Je to velice složité, když jsem chtěla být modelka, tak jsem taky chodila do dvou takových přípravných kurzů, které se taky měli zabývat tím, že možná ze mě bude budoucí profesionální modelka.

Ráda se pěkně oblékám.

Takže to bylo akorát pro mě! Proč bych otálela? Jenom že se později ukázalo, že to bylo celé podvod. Ten hloupý kurz stál dva tisíce korun a já jsem chodila na dva druhy kurzů, takže si jistě dokážete spočítat, kolik jsem platila peněz. Moje maminka s tatínkem za mě platili šílených čtyři tisíce korun měsíčně a mysleli se, že v budoucnu ze mě bude nějaká slavná modelka.

Móda mě zajímá.

Jenomže do kroužku chodilo více lidí, takže se později potom všichni dozvěděli, že je to podvod a že jenom ti lidé tahají peníze ze všech účastníků kurzu. A i když to potom celé všechno bylo na policii, tak peníze se nám nevrátily. A já do kroužku chodila půl roku, takže si jistě dokážete spočítat, kolik zbytečných peněz to rodiče stálo peněz. Od té doby jsem si dával opravdu pozor, komu důvěřuji. A sice módní kroužek nebyl pravý a byl falešný, ale na módu jsem vůbec nezanevřela, protože mě baví se moderně oblékat a taky v televizi a v časopisech sledují módní trendy. Samozřejmě, že modelkou bych chtěla být stále, ale už ne utrácím peníze za to, že bych si platila nějaký soukromí kurz modelingu.

By

About Auther

about author