Bílá barva

Bílá barva

31. 5. 2022 | Zboží | Žádné komentáře

Bílá sten-skrine.cz barva je symbol něžnosti a čistoty a mě se bílá barva moc líbí. Doma mám opravdu hodně oblečení v bílé barvě, protože je to moje nejoblíbenější barva, No, ještě klasicky černá a taky miluji růžovou. Ale bílá barva se dá ladit a nosit úplně s čímkoliv a tohle mi nikdo nerozmluví. Je to stejně pravda a řekne vám to i každý stylista. Já jsem byla na kurzu stylu v Praze a musím říct, že jsem si to opravdu velmi užila. Měli jsme tam mnoho lidí a mnoho stylů a mohli jsme si tam s barvami a módou čarovat, jak jsme my všichni chtěli. Bílá barva je navíc prima v tom, že v létě vám zvýrazní opálení.

Bílá svatební šaty jsou nádherné.

A to je pro mě právě to pravé ořechové. Moc ráda se opaluji, a proto v létě nejvíce nosím bílou barvu. A navíc ani neznám nikoho, kdo nemá rád bílou barvu. A taky mohu říct, že i bílá zvířátka jsou moc pěkná. Mám doma dvě bílé kočičky. Ale nemyslete si prosím, že jsem si brala záměrně bílé kočičky, to ne. Já jsem je našla obě venku zanedbané, tak jsem si je nechala. A jsou se mnou pořád. A taky mě vlastně zajímá, jak to máte s bílou barvou vy? Taky se vám líbí?

Bílé zuby jsou zdravé.

Nebo ji nosíte jen sporadicky? Například moje maminka ji moc často nenosí, i když má bílou barvu ráda. Ona se bojí, že si někde bílou halenku zamaže a bude mít ostudu. Jenže já si myslím, že se obává úplně zbytečně. Podle mého názoru, když si dá člověk pozor, tak se mi nic nestane a bude všechno v pořádku. Ale nikomu nikdy nic nerozmlouvám, každého věc. Ale taky abych šla dál. Bílá barva se mi taky líbí u nábytku. Doma mám bílý krémový nábytek a musím říct, že to krásně opticky zvětší prostor v obýváku. navíc bílý nábytek taky vypadá více elegantně a mě se to tak moc líbí. Taky je přeci jasné dané, že bílá barva patří na svatbu. V čem jste se vdávala vy? Já měla krásné načechrané bílé šaty a musím říct, že jsem je nechtěla ani svléknout, Moc se mi líbily a když jsem měla mít bílé nadýchané šaty, tak jsem byla nadšená. Bílé barva ně svatbě se nic nevyrovná.

By

About Auther

about author