Stěhování na jeden zátah na dlouhou vzdálenost

Proč si pronajmout pro stěhování z Nymburka na delší vzdálenosti stěhovací firmu a jaké to má výhody? Některé zcela zjevné, jiné do jisté míry skryté.

Úspora paliva

Oto vás pravděpodobně napadne jako první přednost. Kdybyste totiž nakládali nábytek, spotřebiče a své osobní věci v krabicích do přívěsného vozíku nebo transportní dodávky, jimiž rozváží přepravní společnosti balíčky lidem z e-shopů, museli byste podniknout jízd několik, a u vzdáleností nad čtyři sta kilometrů se to pěkně prodraží.

krabice na stěhování

Vyšší korba vozu

Nákladní automobily typu kamionů mají poměrně vysoký nákladový prostor, kam se pohodlně vejdou i vyšší předměty, které se nemusí kvůli své výšce rozebírat. Výhodné je to i pro transport vysokých pokojových rostlin nebo exemplářů ze zimní zahrady, v nižších vozech by se jim mohly polámat listy a u větších vozů je i více místa pro rostliny, které jsou poměrně košaté, např . datlové palmy.

kartonová krabice

Můžete přestěhovat více rodin najednou

Vybavíte si legendární film „Kulový blesk“ a ty obří upravené autobusy RTO, jakožto stěhovací vozy? V tom filmu se počítalo s tím, že se bude naráz stěhovat dvanáct rodin, a to už je nějaká suma věcí! Pokud se stěhují dvě spřátelené rodiny ve stejný termín do stejného místa, anebo se stěhuje dvougenerační dům, můžete toho využít a objednat stěhovací firmu s kamionem, který zastoupí ty autobusy RTO z konce sedmdesátých let.

Rychlá akce v jeden den

Mnozí z vás jsou jistě rádi, když se stěhování zbytečně neprotahuje, a všechny věci se ocitnou na novém místě bez průtahů, a co nejdříve. S velkým stěhovacím kamionem je velká šance, že brzy ráno předáte byt novému nájemníkovi či majiteli, stihnete po sobě ještě uklidit, vyjedete někdy kolem sedmé nebo osmé hodiny a na nové působiště (dle vzdálenosti) dorazíte třeba ve čtrnáct hodin. Během dvou hodin budete mít vše na svém místě v novém bytě a ještě dostatek času na vybalování a zabydlování. To nejhorší odbudete v jednom dni, bez průtahů a komplikací.

By

About Auther

about author