Jak kombinovat kardigany

Jak kombinovat kardigany

29. 8. 2021 | Zboží | Žádné komentáře

okud jste milovníky kardiganů s neotřelým módním stylem, mám pro vás tip na to, kde tyto originální kardigany s neotřelým stylem koupit.

Jaké můžou být kardigany?

Delší – dlouhý kardigan se podle mě hodí spíše na podzim (to platí u těch teplejších), samozřejmě si dlouhý kardigan můžete vzít i v létě, ale v tu dobu svítí hodně sluníčko, takže spíše opravdu na podzim nebo v zimě.

obleceni

Kratší – kratší se nosí spíše na přelomu jara a léta.

S čím se mohou kombinovat kardigany?

Prakticky úplně se vším – nejlepší je takový ten kardigan s univerzální barvou (například bílý nebo černý, tedy pokud nejste úplně ztotožněni s módním stylem, je lepší si brát takové univerzálnější barvy a postupně se je snažit kombinovat). Bílá nebo černá barva se hodí úplně ke všemu, takže podle mě je možnost takových ideálních outfitů, které vám právě mohu představit:

První look: Kardigan se šaty

Pokud jste milovníci šatů, ale chcete s nimi nosit ještě něco, doporučovala bych vám kardigan se šaty. Dala bych přednost takovému obyčejnému kardiganu, ne moc teplému, záleží také na tom, jakou barvu mají vaše šaty, ale pokud jsou třeba červené, k nim by se skvěle hodin černý nebo šedý kardigan (nebo třeba i bílý).

woman-1919143_1920

Druhý look: Kardigan s tričkem a jeans

Spousta lidí kardigany vměšuje do spíše ležérnějších stylů, což ale vůbec nevadí – naopak – vypadá to opravdu elegantně a v dnešní době se to i tak nosí. Takže třeba bílé tričko (zase bych se ponořila do těchto univerzálních barev) s jednobarevným kardiganem (v jakékoliv barvě, protože pokud máte bílé tričko, tak můžete volit jakoukoliv barvu, to stejné platí u černé.

Pokud sháníte nějaké kardigany a nemůžete najít nějaký vhodný a chtěli byste si nějaký kvalitní (opravdu kvalitní) koupit, doporučovala bych kardigany od značky Mladá móda, které jsou z kvalitního materiálu a navíc i opravdu dobře vypadají a jsou to naprosto originální kousky.

By

About Auther

about author