Vůně domova

Vůně domova

7. 5. 2023 | | Žádné komentáře

Každá vůně v Nás evokuje určitý pocit, který se jen těžko bude shodovat s pocitem druhé osoby. Proč? Je to jednoduché. Každý z nás vnímá vůně odlišně. A je to dobře. Představte si, jaké by to bylo, kdyby celý svět vnímal všechny vůně úplně stejně?
podzimní dekorace
Pro milovníky svíček a nadšené “páliče“ vonných svíček by to byla katastrofa. Jak to? Kdyby každý z nás vnímal všechny vůně stejně, tak by nebyl žádný důvod vyrábět tolik vůní, protože by postačilo pár základních druhů, které by se střídaly v domácnostech po celém světě. Naštěstí naše doba není taková, a tak se každý rok firmy zaměřené na svíčky předhánějí v nových kolekcích, udávající nové trendy mezi vůněmi.
Jakou vůni
Jakou vůni si vybrat? To je individuální a jedna univerzální neexistuje. Ale rozhodně si zvolte takovou vůni, která je Vám příjemná. Protože nevhodně vybraná vůně Vám může více uškodit nežli přinést – bolesti hlavy.  Rozhodně se poprvé vydejte do specializovaného obchodu. Svíčky si očichejte, ať zjistíte, co je ta Vaše vůně!
dekorační svíčka
Tipy
Jak jsem již zmiňovala na začátku článku, tak existuje opravdu nepřeberné množství druhů vonných svíček. Chcete ovocnou vůni? Máte ji mít! Chcete vůni vypraného prádla? Máte ji mít. Nebo naopak chcete vůni vánoční? Máte ji mít! Jelikož firmy ví, že svíčky jsou dobrý obchod, tak se snaží neustále vymýšlet nové a nové vůně. Pravda, někdy je rozdíl takřka nepatrný. Ale víte co? Pravý maniak i ten sebemenší rozdíl pozná. A kde takové svíčky koupit? Existuje mnoho možností. Můžete nakupovat na různých internetových stránkách. Dále se Vám nabízí možnost specializovaných mini obchůdků. Anebo různé velké obchodní domy, kde můžete v domácích potřebách najít i svíčky. Ze značek bych mohla doporučit YC svíčky, které jsou dražší, ale mnohem zdravější. A z levnější varianty se nabízí svíčky z IKEA či Primarku, které ale už tak zdravé bohužel nejsou.

By

About Auther

about author