Praha není jen hlavní město naší republiky

Praha není jen hlavní město naší republiky

17. 9. 2019 | Podnikání | Žádné komentáře

Když se řekne Praha, tak si hned každý vybaví tu zlatou stověžatou matičku naší země. Jenomže Praha je mnohem víc. Především pro studenty nebo mladé lidi, kteří sem do naší země přišli zkusit štěstí ve studiích nebo pracovním nasazení. A i když jsou daleko od domova, chtějí se přirozeně bavit jako ostatní mladí lidé v jejich věku. Někdy se zdá, že spíš žijí nočním životem, tak proč jim nějakou takovou zábavu nepřipravit. Postačí si najít na webových stránkách Price list lazerfunpraha.cz a zábava může pokračovat až do ranních hodin. V podstatě se jedná o rezervačních systém, kde je celkem srozumitelná cena za jednu hru, která ovšem dokáže pěkně rozproudit krev v těle. Je třeba si dobře přečíst, zdali se bude jednat o studenta, dospělého pracujícího člověka atd. Podle toho je rozdělena cenová relace.

billboard-left

Na co je třeba se připravit?

Především na styl sportovní zábavy, která má v sobě ukryté sci-fi prvky. Tudíž je dobré si vzít věci na sport, včetně pohodlných bot. Přece jenom si tak trochu každý zaběhá nebo bude předvádět kreativní kousky. Není divu, vždyť jde o život. Tedy ne ve skutečnosti, ale v pouhých 12 minutách, kdy se každý snaží vyhnout světelným zásahům. Jenomže ono to také není tak jednoduché, když světelné čidlo ho může bez problémů prozradit.
Světelných čidel je přirozeně více:
Na vestě – tu získají hráči před vstupem do arény. Světélkovat budou na hrudi, zádech a obě dvě ramena prozradí pohyb.
Na zbrani – což je v tomto případě pistole se světelným čidlem.
Aréna – ta musí být přece také barevná, ať to není tak jednoduché. Vedoucí linie, které určují různé směry.

IMG_8139ps

Terče – ty se nalézají uvnitř a každý je označený stejným hracím jménem jako je vesta. Když se trefí tento cíl, získávají se vysoké body navíc, mohou rozhodnout o celkovém počtu výsledků a určit pořadí.
Tady se rozhodně nikdo nudit nebude a dokonce se mohou mladí lidé hlasitě bavit, smát se jak hrdlo ráčí. I když ostatní občané Prahy budou klidně spát, zábava pro ostatní může být v plném proudu.

By

About Auther

about author